Witajcie Kochani!

Korzystając z ostatnich godzin wyjątkowo długiego, niepodległościowego weekendu nie możemy oprzeć się wrażeniu, że powroty bywają czasem ciężkie:) Powrót z wakacji, powrót z weekendu, powrót do pracy, powrót do codzienności – nie przychodzi łatwo, ale wcale nie znaczy to, że nie może być przyjemny.

Listopad w Caffe Kulka otwiera nowy rozdział w naszej ofercie zajęć dodatkowych pierwszą, skierowaną do osób dorosłych propozycją zajęć dla młodych mam, które ułatwią im odzyskanie zdrowego i silnego organizmu i poprawią samopoczucie.

Ćwiczenia wzmocnią najbardziej przeciążone ciążą partie ciała, w tym także mięśnie brzucha. W kameralnej i przyjaznej atmosferze popracujemy także nad wyrównywaniem napięć w ciele, w naturalny sposób spowodowanych ciążową sylwetką, których dalszy negatywny wpływ na zdrowie spotęgować mogą nieprawidłowe nawyki w czasie pielęgnacji noworodka.

Będziemy spotkać się w każdy czwartek, w godz. 10:00-11:00, a już teraz zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe, które odbędą się 22 listopada w Caffe Kulka.
Więcej informacji uzyskacie dzwoniąc pod numer telefonu: +48 798 195 231, pisząc mail na adres: kontakt@caffekulka.pl, lub bezpośrednio w naszej kawiarni.

Na zajęcia zapisać się można wykupując karnet na 4 wejścia, do wykorzystania w ciągu 5 tygodni, którego koszt wynosi 120,00 zł.

Do zobaczenia!