Wraz z Anna Hady Tutoring zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach inspirujących, które będą odbywać się w Caffe Kulka we wtorki (02/09/16 kwietnia) w godz. 10:00-11:15. 
Zachęcamy do zapisania się na cały cykl (3 spotkania), możliwy jest także udział w pojedynczych zajęciach.

Seminaria Familylab poruszają tematy przewodnictwa rodziców, budowania relacji w rodzinie, wytyczania granic a także poczucia własnej wartości. Filozofia Jespera Juula nie jest kolejną metodą wychowawczą, jedynie dostarcza rodzicom perspektywy popartej wieloletnim doświadczeniem, która pozwala sformułować własne wartości rodzinne oraz nabrać pewności w podejmowaniu decyzji rodzicielskich.

Tematy seminariów:

1. Dorosły jak latarnia morska (02.04)
2. Jestem ok taki jaki jestem (09.04)
3. Sztuka mówienia „nie” z czystym sumieniem (16.04)

Na zajęciach będziemy rozmawiać o mądrym przewodnictwie dorosłych w życiu dzieci. Omówimy kluczowy dla rozwoju dziecka obszar – poczucie własnej wartości. To dzięki niemu budujemy jakościowe i satysfakcjonujące relacje z ludźmi, rozwijamy swój potencjał, wykorzystujemy własne talenty i funkcjonujemy zgodnie z wartościami. Zajmiemy się komunikowaniem granic poprzez jasno wypowiadane „Nie”, co pozwala na budowanie relacji pełnej szacunku dla siebie i innych.

Koszt udziału w 1 seminarium – 100zł/os, 150zł za oboje rodziców. 
Koszt za cykl 3 spotkań – 250zł/os, 350zł za oboje rodziców.

Więcej informacji i zapisy w Caffe Kulka lub online: www.annahady.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.