Jak ważny jest sen w życiu małych i dużych przekonywać nikogo nie trzeba, warto skupić się więc na tym jak poprawić jego jakość. Nad tym samym pytaniem musiało debatować kiedyś kilku Indian z plemienia Siuksów.

Efektem ich starań było stworzenie „łapaczy snów” – wiszących ozdób, składających się z utkanej na okręgu oraz swobodnie zwisających piór, paciorków i wstążek, które przez niektórych są uznawane za swoisty amulet, posiadający moc ochrony przed sennymi marami, które uwięzione w sieci ginęły wraz z pierwszymi promieniami słońca.

Niezależnie czy traktować będziecie go jako amulet, czy tylko jako oryginalną ozdobę – Wasz osobisty, ręcznie utkany Łapacz Snów z pewnością zrobi wrażenie na rodzinie i znajomych, nie wspominając już o tym, że doskonale nada się także na wyjątkowy prezent dla bliskich.

Zapraszamy na dwugodzinne warsztaty „Łapacze Snów” do Caffe Kulka już w środę, 10.04, na godz. 17:00. Cena: 80,00 zł / osoby.

Zapisywać można się standardowo telefonicznie (798 195 231), mailowo (kontakt@caffekulka.pl) lub osobiście w naszej Kulkowej kawiarni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.